Залиште свій телефон та ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв’яжемось з Вами.

Лазерне видалення судинної сітки

20 хв
650 грн
Опис послуги

Судинна сітка на поверхні шкіри з'являється через порушення роботи систем організму, недосипання, стреси, неправильне харчування, з інших причин. Рожеві, яскраво-червоні та фіолетові «зірочки» можна прибрати за допомогою лазера. Лазерне видалення судинної сітки виконується на будь-яких частинах тіла. Найчастіше це обличчя і ноги. Перед тим, як видалити судинні сіточки на ногах, варто проконсультуватися з флебологом. Можливо, вони є проявом варикозного розширення вен. У цьому випадку слід пройти курс лікування, щоб після видалення судинні «зірочки» не проявилися знову.

Під дією лазера відбувається фототермоліз пігментів і гемоглобіну. Судини склеюються, ними перестає проходити кров. Через деякий час ці неробочі судини зникають під впливом лейкоцитів. Для видалення судин розмірами до 1,5 мм досить 1 процедури. Більші судини видаляються за 2–5 сеансів з інтервалом 1,5–2 місяці.

Переваги

  • Швидке видалення неестетичних судин у різних частинах тіла.
  • Можливість працювати з поодинокими судинами, сіточками, «зірочками».
  • Усунення «винних плям», невусу, гемангіом.

Показання до видалення судин, «зірочок», сітки

Судинна сітка віддаляється за бажанням клієнта, якщо немає протипоказань.

Протипоказання

Процедура протипоказана під час:

  • вагітності, лактації;
  • запальних, гнійних процесів на шкірі на ділянці впливу;
  • автоімунних, ендокринологічних, онкологічних захворювань;
  • сильної засмаги на ділянках, які планується обробляти;
  • загострення хронічних захворювань;
  • вірусного, бактеріального інфікування.

Як підготуватися до видалення судинної сітки?

За 2 тижні перед видаленням судинної сітки відмовтеся від засмаги на пляжі або в солярії. За 3 дня до процедури припиніть приймати антибіотики і алкоголь.

Що робити після видалення судинної сітки?

Після першої процедури оброблені судини темнішають. Це проходить через 2–3 тижні. Після обробки великих судин можливе виникнення кірочок, які самостійно сходять протягом 2 тижнів. Їх не можна роздряпували, чесати, відривати.

Оброблені місця не можна чіпати руками, мочити, протирати спиртовмісними розчинами. Протягом доби можна наносити макіяж. Шкіру слід захищати засобами з SPF35 і вище. 2 тижні після процедури не можна відвідувати басейн, сауну, лазню, пляж. Через тиждень слід відвідати косметолога для контролю результатів.

Залиште коментар