Залиште свій телефон та ми зв'яжемося з вами

Дякуємо!

Ми зв’яжемось з Вами.

Жовтий пілінг

1500 грн
Опис послуги

Ретиноєвий пілінг називають жовтим, тому що під час процедури на обличчя клієнта наноситься маска жовтого кольору. Процедура застосовується для боротьби з віковими ознаками, вирівнювання шкіри після акне, видалення пігментації. Чим більше шарів маски нанесено, тим глибші шари шкіри будуть задіяні. Жовтий пілінг працює м'яко, але впливає на клітини шкіри дуже потужно.

Проникаючи в глибокі шари шкіри, ретиноєва кислота стимулює природне вироблення колагену. В результаті шкіра омолоджується, стає більш пружною, краще зволожується. Підвищується місцевий імунітет шкіри, завдяки чому знижується ймовірність розвитку пухлин, кондилом. Розгладжуються мімічні зморшки, судинні зірочки зникають або стають менш помітними. Поліпшується кровопостачання клітин шкіри, внаслідок чого вони отримують більше поживних речовин і кисню. Додаткові речовини, які вводяться до складу маси для пілінгу, підсилюють дію ретиноєвої кислоти. Як правило, це:

 • вітамін С – потужний природний антиоксидант. У присутності цієї речовини активізуються багато необхідних для омолодження організму процесів, зокрема синтез колагену;
 • азелаїнова кислота, яка зменшує кількість жиру, що виділяється сальними залозами. В результаті пори шкіри менше закупорюються надлишками шкірного жиру, не створюється сприятливе для розмноження хвороботворних бактерій середовище. Це перешкоджає розвитку запалень, розширенню пор, розвитку в’ялості шкірних покривів;
 • фітинова кислота. Ще один потужний антиоксидант природного походження. Під його впливом шкіра освітлюється і оновлюється. У присутності фітінової кислоти зупиняються запальні процеси, руйнуються надлишки меланіну, через які можуть утворитися пігментні плями;
 • койєва кислота, необхідна для гарного перебігу процедури пілінгу. Завдяки їй легше відлущується шкіра і зменшується вироблення меланіну.

Дослідження показують, що вплив процедури на клітини зберігається приблизно протягом півроку. Тому для підтримки і закріплення ефекту такий пілінг рекомендується повторювати 1–2 рази на рік. Іноді проходити жовтий пілінг потрібно частіше. Це залежить від стану шкіри і результатів, яких необхідно досягти.

Різновиди ретиноєвого пілінгу

Жовтий пілінг виконується за один або два дні.

 • Одноденний пілінг здійснюється в другій половині дня. Останній нанесений шар маси не змивають, клієнт залишає медцентр із жовтою маскою. Тому потрібно заздалегідь подбати про те, як дістатися додому на особистому транспорті. Перевагами процедури є швидка реабілітація і незначні набряки. У центрі косметолог готує обличчя клієнта до пілінгу, робить перший пілінг, накладає кремову маску. Процедура займає близько півгодини. Потім другу частину пілінгу клієнт виконує удома самостійно. Наприклад, він може нанести пілінг увечері і змити його вранці. Скільки разів потрібно наносити склад для пілінгу, косметолог визначає в індивідуальному порядку. Це залежить від стану шкіри і результату, який планується досягти.
 • Дводенний пілінг здійснюється за 2 процедури, кожна з яких триває по кілька годин. Для такого пілінгу потрібно багато вільного часу. Косметолог готує шкіру, накладає масу для пілінгу, а через деякий час видаляє її. Ця процедура повторюється кілька разів і може зайняти 2–4 години. Перевагою цього різновиду жовтого пілінгу є постійний професійний контроль. Косметолог постійно оцінює, які ділянки краще піддаються обробці, які гірше, і корегує свою роботу. Останній пілінг також залишається на обличчі, і пацієнт видаляє його вже вдома. Як правило, це робиться через 2 години після нанесення. Протягом другого дня процедури тривають за тією ж схемою з урахуванням результатів першого дня. Часу це займає уже менше. Якщо для досягнення оптимального результату потрібно провести курс пілінгів, вони робляться з перервою 10–14 днів.

Жовтий пілінг іноді називають «пілінгом вихідного дня». Пройшовши процедуру в п'ятницю, в понеділок клієнти приходять на роботу такими бадьорими і свіжими, ніби провели вихідні на морському узбережжі.

Переваги жовтого пілінгу

 Швидке загоєння шкіри. Для повного відновлення шкіри потрібно всього 2 дні. Тому цей вид пілінгу часто роблять напередодні вихідних. Після пілінгів, виконаних за іншими методиками, шкірні покриви відновлюються мінімум тиждень.

 • Відсутність первинного ушкодження шкіри, як це буває у разі використання саліцилової кислоти та інших класичних засобів.
 • Можливість обробляти шкіру в будь-яку пору року. Виберіть жовтий пілінг, і забудьте про «літні канікули» для шкірних процедур. Однак використовувати сонцезахисний крем все одно доведеться.
 • Акуратний вплив. Жовтий пілінг можуть дозволити собі клієнти з чутливою, молодою шкірою.
 • Потужний вплив. Ретиноєвий пілінг відносять до категорії поверхневих або серединних, однак він потужно впливає на всі шари шкіри.
 • Безболісна процедура. Жовтий пілінг безболісний. Неприємні відчуття, пов'язані з почервонінням шкіри, можуть виникнути вже після процедури. Як правило, вони тривають недовго.
 • Насичення корисними речовинами. Під час пілінгу не лише видаляються застарілі частинки епідермісу, а й відбувається насичення шарів шкіри поживними речовинами.

 Показання для жовтого пілінгу обличчя

 Запишіться на жовтий пілінг, щоб:

 • освіжити шкіру, зробити її більш гладкою і пружною, поліпшити колір обличчя;
 • прибрати зморшки. Пілінг ефективний щодо дрібних, середніх і глибоких зморшок. Дрібні зморшки прибираються повністю, а глибокі розгладжуються і стають менш помітними;
 • скорегувати процес фотостаріння шкіри. Після процедури ви виглядатимете значно молодше;
 • прибрати рубці, які виникли після акне, інших запальних захворювань, невеликих травм;
 • впоратися з гіперпігментацією шкіри, зокрема викликаною прямим впливом сонячних променів.

Протипоказання для жовтого пілінгу

Протипоказаннями для жовтого пілінгу є:

 • прийом антибіотиків, системних ретиноїдів, деяких інших препаратів;
 • серйозні порушення роботи печінки;
 • проблеми зі шкірою – загострення дерматозів, алергічні висипання, розацеа, гострий період акне, псоріаз, екзема, травматизація покривів у місцях втручання, гіперчутливість покривів;
 • автоімунні, ендокринні, онкологічні захворювання;
 • гострий період інфекційного захворювання;
 • запалення сполучної тканини;
 • індивідуальна гіперчутливість до компонентів препаратів, які використовуються під час процедури;
 • наявність бородавок, кондилом у зоні обробки.

Відкладіть процедуру, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Якщо в процесі підготовки ви приймали антибіотики або препарати, які протипоказані під час процедури, пілінг також потрібно перенести. Повідомте косметолога, якщо ви проходите пілінг уперше або маєте гіперчутливість до будь-яких препаратів, речовин.

Як підготуватися до жовтого пілінгу?

Основна мета підготовки до пілінгу – видалити ороговілі частинки шкіри, які заважатимуть проникненню ретиноєвої кислоти в глибокі шари. Процедура, яка виконується з непідготовленою шкірою, не настільки ефективна. За 10–14 діб до процедури слід відмовитися від засмаги під прямими сонячними променями або в солярії, застосування спиртовмісних засобів для шкіри, не виконувати інші види пілінгу. Відмовтеся від антибіотиків і алкоголю, спробуйте не палити або скоротіть щоденну кількість цигарок до мінімуму.

Що робити після жовтого пілінгу?

Після процедури мити шкіру рекомендується лише нейтральним милом. Косметолог порекомендує препарати, які потрібно наносити на шкіру протягом 4–10 діб. Це робиться для зволоження шкіри, зменшення лущення. Щоб уникнути пігментації шкіри, протягом місяця слід користуватися сонцезахисним кремом з SPF 35 і вище. У цей час не можна відвідувати солярій, пляж, перебувати на відкритому сонці. Протягом 2 тижнів після процедури не можна відвідувати басейн, сауну, лазню.

Записатися на консультацію косметолога або безпосередньо на процедуру можна за телефоном або в режимі онлайн. Залиште свої контактні дані, і ми вам обов'язково зателефонуємо.

Залиште коментар